BESFORT VIDEO M1
Welcome
Login

Search Results: "drejtat autoriale"


  • 10:30 Popular Dafina Zeqiri Pronto - Per Zogun, Mediumet, etj. Exkluzive !

    Dafina Zeqiri Pronto - Per Zogun, Mediumet, etj. Exkluzive !

    by Added 18.7k Views / 9 Likes

    Dafina Zeqiri - Pronto Estrada Shqiptare ! Dafina per Tunen: Shume ka hanger mut, ajo eshte dyftyreshe, poashtu flet per koleget tjera dhe se sipas saj u be e famshme dhe nuk ben pa Lek me jep Intervista si dhe tradhetijat e saj ndaj Besfort Video M1 te c

RSS