BESFORT VIDEO M1
Welcome
Login

Dafina Zeqiri Pronto - Per Zogun, Mediumet, etj. Exkluzive !

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Published by in Skandali
19,197 Views

Description

Dafina Zeqiri - Pronto Estrada Shqiptare !  Dafina per Tunen: Shume ka hanger mut, ajo eshte dyftyreshe, poashtu flet per koleget tjera dhe se sipas saj u be e famshme dhe nuk ben pa Lek me jep Intervista si dhe tradhetijat e saj ndaj Besfort Video M1 te cilin e tradhetoj per nje boshnjak te cilin e ka edhe dashnor  prej vitesh...

Video  kopja tjeter  & Artikulli ne gazeta ne ket link:

http://www.m1.besfort.tv/articles/read-telenovela-dafina-zeqiri-duffy-gazeta-tribuna_2.html

Show more

Post your comment

Comments

  • clashofclans Added ncnc meqka qe koka kjo e kum dit qe asht pakashum qeshtu
  • AnonymousRKS Added Bravo Besfort shum mir ki vepru. mvjen keq per at denimin 18k euro
  • Besa Added Me te fortet jeni
  • Gabi Added Kurve e poshter kjo Dafina.
    Qysh nuk ju vjen turp mediumeve me ja publikue videot ???
RSS