BESFORT VIDEO M1
Welcome
Login

Eni Koci - My Papi intervista ne Zone e lire

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Published by Admin in Video
4,000 Views

Description

Eni Koçi intervista ne Zone e lire te Arian Cani

Show more

Post your comment

Comments

  • Tirona Added Bravo Eni !'<'.removeEvilAttributes('br /').'>' Po na vjen mire se ma ne fund edhe ju nga Shqiperia e keni kuptue kush qenka ai hajdut i Arkivashqip i cili ka fituar miliona ne Youtube duke i keqperdore veprat e artisteve shqiptar. '<'.removeEvilAttributes('br /').'>' Duhet edhe artistet tjere te ken guxim dhe te tregojne neper mediume rreth atij mashtruesi me emer Aldor Nini!
RSS