BESFORT VIDEO M1
Welcome
Login

Dafina Zeqiri - Pronto Estrada Shqiptare Tuna po han mut exkluzive Video

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Published by in Skandali
222,293 Views

Description

Dafina Zeqiri - Pronto Estrada Shqiptare !  Dafina per Tunen: Shume ka hanger mut, ajo eshte dyftyreshe, poashtu flet per koleget tjera dhe se sipas saj u be e famshme dhe nuk ben pa Lek me jep Intervista si dhe tradhetijat e saj ndaj Besfort Video M1 te cilin e tradhetoj per nje boshnjak te cilin e ka edhe dashnor  prej vitesh...

Video  kopja tjeter  & Artikulli ne gazeta ne ket link:

http://www.m1.besfort.tv/articles/read-telenovela-dafina-zeqiri-duffy-gazeta-tribuna_2.html

 

Show more

Post your comment

Comments

 • roni Added shum kurv dafi e ka facen e pornostares
 • diellza Added diva hahahhaha mir ja ke bo tdua
 • Afrodita Added Po shtyhet kja me zanfinen edhe me genten, pfff muti keq, kja esht femer idiote.
 • Vlora Added Veq 200.000 here u shikue kjo video ?
  Duda popuj, kjo video duhet te shikohet me miliona here!
  E gjithe populli duhet ta shikoj dhe ta degjoj ket kurve, apo ma mire me then ket prostitutke te flliqte jetime.
  Turpi i estrades.
  Bravo Besfort Video M1, vertet meriton levdata per keto demaskime te ketyre lavireve te cilat prezantohen kinse yje te etsrades! Ju lumte
 • ELVIRA Added HALLALL TE KOFT BESFORT M1 ♥♥♥
  TE LUTEM QIT EDHE VIDEOT TJERA TE KASJ KURVE, TA KUPTOJNE POPULLI SE KUSH ESHT KJO KURVE!
  NUK MJAFTON TE KESH NJE ZE TE PSHURT KUR JE PA MORAL OJ DAFINA KURVA!
  ♥TUNA♥, ELVANA GENTA E TJERAT NUK FLASIN PER KOELEGE DHE NUK I TRADHTOJNE BASHKPUNTORET TE CILET JU KANE NDIHMUE, EDHE ME JA MBUSH THAST ME LEK ATO JAN BESNIKE E JO SI KJO KURVE PER PAK $$$ E PER NJE KAR BOSHNJAKU PO DEL TRADHETARE E MADHE... TURP MOJ KURVE E PA MORALSHME !!!!
 • Chrisi Added Hahhahaha dafina ta hangsha zani po mir po fol po jav rras ktyne lopve te ks kta jan shum permas
 • Admin Banned Added @Gzimi,
  Faleminderit shume per infon rreth te dashurit te Dafines , i cili jeton ne New York Albin Gashit, i cili eshte i biri i avokatit Tome Gashi!...
  Tani e kemi te qarte perse ne emision Prive perveq avokatit zyrtar te Dafines A.Koci, ishte fut si "satelit" edhe avokati Tome Gashi!!!

  Tani e keni te qarte si funksionon Kosova ....
  si te bejne te famshme ,
  si ta qijne nanen,
  si funksionojne mediumet...
  me nje fjale lidhjet familjare e lidhjet dashuriqkave ta udheheqin pushtetin....
 • ALBANI Added A NUK PO I VJEN TURP KSAJ KURVE DAFINE ME JETUE NE KOSOVE A ?????
  QIFSHA ESTRADEN SHQIPTARE KREJT KURVA VEQ $$$ €€€€ MENDOJNE
  FUCK DAFINA
 • Gzimi Added Besfort, e shiqova sonte emisionin rreth Dafines ne Prive,, me siguri ke shikue edhe ti, ...
  por skandal, vertet skandal ! Paramendo kurgjo nuk kane publikue rreth kesaj video skandaloze, por ajo kurva Liberta e qante privatesin e saj, dhe paramendo nje avokat Tome Gashi kishte marr ne interviste... a e din kush asht Tom Gashi ? ?? Te tregoj ai eshte baba i frajerit te Dafines ne New York Albin Gashit !!!
  E kuptove foren tani ?
  Sa mafijoza qe jane ne Kosove, nje anen avokati babab i frajerit te asja kurve, ne anen tjeter Prive asht nen menaxhimin e Cekic dhe Kushtrimit te Onairmusic , dhe po e kupton si funksionon nje medium ne Kosove ....
  Ti kishin dale xhirimet porno qe i ka Krenari askush nuk kishte me bo emision, por jam i sigurte se ty te kan konkurence ata mashtruesit e Onair dhe per ket kqyrin me ta ngul...
  Mos ta ndien, hic se publiku ashte me ty, e ato kurvat e Prives i shikojne veq femija.
  PRSH.
 • egzoni_hkggroup Added po ti vet besfort ke fajet per dafinen***
  fal faqes tande ne i kemi msu kush asht kjo qik***
  e di se deri te kanga tonight kesaj drogirashe ja ke publiku cdo pordhe edhe ke fshi komentet negative neper youtube dhe ne ket faqe ***
  nga momenti qe ai far bishnjaku i futi hundet ne youtube kjo drogirashe e mur teposhten***
  jane veq dy arsye me duket, dollaret dhe i dashuri boshnjak, i cili ka dite me materializue kanget e dafines dhe ka bashkepunue me ata hajdut te onairmusic dhe normal edhe dafines i kane jap dollar me qellim juve me ju ngul****
  kurvat nuk kane meshire kur eshte ne pyetje interesi material, dhe nuk me befason fare kjo tradheti***
  mend per tjera here***
  jeni pa konkurence nr.1 dhe fal jush kemi mesuar anen tjeter te artisteve***
  ju admiroj***
RSS